Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
İzolasyon Bölgesi için 24W 12V 9AH Güneş Uyarı Işığı
| Dayanıklılık Yeteneği / Islak Hava: | ≥20 gün |
|---|---|
| Pil Servis Ömrü: | ≥5 yıl |
| Pil Türü: | Havalimanı özel bataryası |
2NM Güneş Enerjili Deniz Seyrüsefer Feneri
| Çalışma sıcaklığı: | -50 ℃ ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
5.5V Kırmızı Renkli 2W 4NM Solar Deniz Seyrüsefer Işıkları
| Güneş paneli ömrü: | > 20 yıl |
|---|---|
| Pil ömrü: | > 5years |
| Güneş paneli gücü: | 2W |
AC220V Sabit Yanan Beyaz Renkli Helikopter İniş Pedi Işıkları
| Renk Yayan Opsiyonel renkler: | Beyaz |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | ≥20 yıl |
| yoğunluk: | ≥300cd |
AC220V 3W Yükseltilmiş 25cd Helikopter Çevre Işıkları
| Renk Yayan Opsiyonel renkler: | Yeşil / Sarı / kehribar |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | ≥20 yıl |
| yoğunluk: | ≥25cd |
40km 200000cd Yüksek Yoğunluklu Tip A Engel Işıkları
| Depolama sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 70 ℃ |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Güç tüketimi: | ≤40W |
12V 24AH Yüksek Yoğunluklu 40km Güneş Enerjili Uçak Uyarı Işıkları
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Görsel aralık: | 40km |
| Güç tüketimi: | ≤40W |
16.5V 20km Orta Yoğunluklu 20W Engel Uyarı Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Görsel aralık: | 20km |
| Güç tüketimi: | ≤20W |
15km Güneş Enerjili 20W IP65 Uçak Uyarı Işıkları
| Güneş paneli gücü: | 6wx4 |
|---|---|
| Pil ömrü: | 2 yıl |
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
40W 2000cd ~ 20000cd Orta Yoğunluklu Tip A Kule Havacılık Işıkları
| Işık şiddeti: | 2000cd ±% 25 ~ 20000cd ±% 25 |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi: | 200 ms |
| Flaş hızı: | 40 kez / dk yanıp sönüyor |

