Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
15W Uzaktan İzleme IP68 6NM Güneş Enerjili Deniz Işıkları
| Güneş paneli hizmet ömrü: | > 30 yıl |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Dikey sapma: | > 8 ° |
10NM 15NM 20NM Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
| tip: | 10NM 20NM Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
Uzaktan İzleme 15W 6NM Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
| ad: | Uzaktan İzleme 15W 6NM Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları |
|---|---|
| LED Servis ömrü: | > 100000 saat |
| İsteğe Bağlı Yayan Renk: | Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz |
IR Uzaktan Kumanda 7NM Solar Deniz Navigasyon Aydınlatması 6W
| ad: | 7NM güneş enerjili deniz navigasyon aydınlatması |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Dikey sapma: | > 8 ° |
RS232 12v Şarj Edilebilir Solar Barge Uyarı Işığı 300LUX
| Güneş paneli hizmet ömrü: | > 30 yıl |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Dikey sapma: | > 8 ° |
16.5V 20km Orta Yoğunluklu 20W Engel Uyarı Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Görsel aralık: | 20km |
| Güç tüketimi: | ≤20W |
Flaş Ayarlı 3W 32.5cd Kule Engel Led Işık ICAO L810 IP67
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Kırmızı Sabit Flaş Ayarlı Kule Engel Led Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Orta Yoğunluklu 40W 2000cd Uçak Beacon Light 100Lux
| FAA standardı: | L-864/865 |
|---|---|
| ad: | Orta Yoğunluklu Tip A Uçak Fener Işığı |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Güneş Enerjili 5km 4W 8V İkili Havacılık Işığı Kuleler İçin
| Görsel aralık: | <5km |
|---|---|
| Güneş paneli gücü: | 4W |
| Pil ömrü: | > 3 yıl |
Korozyon Korumalı 100cd LED Uçak Uyarı Işıkları Alüminyum Taban
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B |
| Çalışma gerilimi: | AC 85V ~ 264V |

