Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
FAA 750W 200000cd Yanıp Sönen Uçak Uyarı Işığı IP66
| FAA Sınıflandırması: | L-857 |
|---|---|
| model: | GS-HI / O |
| Güç gerilimi: | AC220V |
Tip A Yüksek Yoğunluklu 60W 200ms Uçak İkaz Lambaları
| FAA standardı: | L-867 |
|---|---|
| tip: | Tip A Yüksek Yoğunluklu 60W 200ms Uçak İkaz Lambaları |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
IP67 Çift Başlı FAA L810 Kulelerde Uçak İkaz Aydınlatması
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | kulelerde uçak ikaz aydınlatması |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
IP67 32.5cd Havacılık Led İkaz Lambaları 100Lux Dalgalanma Koruması
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Çalışma gerilimi: | AC 85V ~ 264V |
3.2V3.3AH 300LUX 2W Güneş İç Deniz Feneri Fosfat Pil
| Güneş paneli ömrü: | > 20 yıl |
|---|---|
| Pil ömrü: | > 5years |
| Güneş paneli gücü: | 2W |
kırmızı flaş L865 Orta Yoğunluklu güneş enerjili havacılık engel ışığı uçak engel ışığı
| Ürün adı: | havacılık engel ışığı |
|---|---|
| Pil Türü: | kurşun asit |
| Pil kapasitesi: | 12V114AH |
50HZ Anti Parazit 5KW AC120V Havacılık Işık Kontrol Cihazı
| Model türü: | 50HZ Anti Parazit 5KW AC120V Havacılık Işık Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Güç Anma Kaynağı: | AC120V (±% 10) |
| Güç Anma Frekansı: | 50HZ — 60HZ |
SUS304 Shell GS-OC / Z Havacılık Işık Kontrol Cihazı
| Model türü: | Havacılık Işık Kontrolörü |
|---|---|
| Güç Anma Kaynağı: | AC120V (±% 10) |
| Güç Anma Frekansı: | 50HZ — 60HZ |
Taşınabilir Tip A 16.5V 20km 20W Güneş Engelleme Uyarı Işığı
| tip: | Taşınabilir Tip A 16.5V 20km 20W Güneş Engelleme Uyarı Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
20W Orta Yoğunluklu 2000cd Engel Uyarı Işığı
| tip: | 20W Orta Yoğunluklu 2000cd Engel Uyarı Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AHc |

