Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
Düşük Yoğunluklu 100Lux LED Havacılık Engelleme Işığı 220v Çift Işık
| sınıflandırmak: | FAA ICAO'su |
|---|---|
| tip: | Düşük Yoğunluklu LED Havacılık Engel Işık |
| Çalışma gerilimi: | AC186v~220V |
Beyaz Yanıp Sönen Güneş Yüksek Yoğunluklu Havacılık Engel Işığı
| tip: | Beyaz Yanıp Sönen Yüksek Yoğunluklu Havacılık Engel Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
Kırmızı 15km Orta Yoğunlukta Güneş Enerjili Havacılık Engel Işığı
| Ürün adı: | Kırmızı 15km Orta Yoğunlukta Güneş Enerjili Havacılık Engel Işığı |
|---|---|
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
| Akü Kapasitesi: | 12V12AH |
Baca FPM40 DC12V Havacılık Engelleme Hafif Bicolor Orta Yoğunluk
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| tip: | DC12V Baca Havacılık İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Güneş Enerjisi Orta Yoğunluklu Tip B Havacılık İkaz Lambası
| Ürün adı: | Güneş Enerjisi Orta Yoğunluklu Tip B Havacılık İkaz Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | A Sınıfı yüksek verimli güneş paneli |
Orta Yoğunluklu 20W 12V 9AH Havacılık Engel Işığı
| kip: | Orta Yoğunluklu 20W 12V 9AH Havacılık Engel Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
32.5cd Çift Başlı FAA L810 Havacılık Engel Işığı
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | 32.5cd Çift Başlı FAA L810 Havacılık Engel Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
IP67 FAA L810 AC220V LED Havacılık İkaz Lambası
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | IP67 FAA L810 AC220V LED Havacılık İkaz Lambası |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Kule İçin Çift Kafa 3W Havacılık Engelleme Hafif Alüminyum Alaşımlı Taban
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | 32.5cd Çift Başlı FAA L810 Havacılık Engel Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
2000cd Orta Yoğunlukta Havacılık Engel Işığı
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| Ürün adı: | 2000cd Orta Yoğunlukta Havacılık Engel Işığı |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |

