Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
Kuleler için 32.5cd / 10cd FAA L-810 Çift Uçak Uyarı Aydınlatması
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | FAA L-810 Kuleler İçin Çift Uçak İkaz Aydınlatması |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Orta Yoğunlukta Güneş Kulesi Yanıp Sönen Kırmızı Işıklar
| tip: | Orta Yoğunlukta Güneş Kulesi Yanıp Sönen Kırmızı Işıklar |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | A Sınıfı yüksek verimli güneş paneli |
Kule Çift kafa için Yönlü Parlak IP65 Uçak Uyarı Işıkları
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Çift kafa havacılık ışığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V |
15km Güneş Enerjili 20W IP65 Uçak Uyarı Işıkları
| Güneş paneli gücü: | 6wx4 |
|---|---|
| Pil ömrü: | 2 yıl |
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
Binalar İçin Düşük Yoğunluklu 5km 14AH Solar Beacon Light 3W
| ad: | Güneş Kulesi Engel Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V14AH |
Demir Kule için FAA ICAO Kırmızı Flaş 32cd AC110V Uçak Uyarı Işıkları
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Demir Kule için 32cd Uçak Uyarı Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC110V / 220V |
300LUX IP67 20CD Güneş Enerjili Havacılık Aydınlatma Fotoseli
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
|---|---|
| Dikey sapma: | > 10 ° |
| Güneş paneli ömrü: | > 20 yıl |
L-864 Kırmızı Yanıp Sönen 2000cd 14AH Güneş Enerjili Havacılık Işığı 20W
| kip: | Orta Yoğunluklu güneş havacılık ışığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
12V 5km Kırmızı Güneş Enerjili Engel Uyarısı Aydınlatma Toptan Satış
| Model numarası.: | Kırmızı Güneş Enerjili Uçak İkaz Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
ICAO IP65 Led Uçak Uyarı Işığı Kuleler İçin Beyaz Flaş
| FAA Sınıflandırması: | L-857 |
|---|---|
| model: | GS-HI / O |
| Güç gerilimi: | AC220V |

