Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
32.5cd 3W Çift Havacılık Engel Işığı IP67 Düşük Yoğunluk
| Dikey sapma: | 10 ° |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Işık şiddeti: | Tip B ≥32.5cd Tip A ≥10cd |
2W Güneş Enerjili Engel Işığı
| Ürün adı: | 2W Güneş Enerjili Engel Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
12V 14AH 15W Güneş Enerjili Taşınabilir 15km Havacılık Engelleme Lambası
| model: | 12V 14AH 15W Güneş Enerjili Taşınabilir 15km Havacılık Engelleme Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
PC Abajur 32.5cd AC220V Havacılık Engel Işığı Düşük Yoğunluk
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Kuleler için 32.5cd kırmızı düşük yoğunluklu ikaz ışığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Orta Yoğunluklu Tip A 20W Güneş Enerjili Engel Işığı
| tip: | Orta Yoğunluklu Tip A 20W Güneş Enerjili Engel Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
20W Çift Renkli AC110V AC220V Uçak İkaz Lambası
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| tip: | Çift Renkli Uçak İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Yüksek Katlı Bina İçin 32.5cd Düşük Yoğunluklu Havaalanı Engelleme Işığı 3W
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Düşük Yoğunluklu 32cd Çift Kırmızı Uçak Engel Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Orta Yoğunluklu Tip B Güneş Engelleyici Işık
| Ürün adı: | Orta Yoğunluklu Tip B Güneş Engelleyici Işık |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
40W Yüksek Yoğunluklu 40km Güneş Enerjili Engel Işığı
| tip: | 40W Yüksek Yoğunluklu 40km Güneş Enerjili Engel Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |

