Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
Beyaz Yanıp Sönen 20000cd 100000cd Yüksek Yoğunluklu Uçak Engel Işığı
| tip: | Beyaz Yanıp Sönen 20000cd 100000cd Yüksek Yoğunluklu Uçak Engel Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
Telekomünikasyon Kuleleri için 12V 26AH Pil 28W Güneş Enerjili Engel Aydınlatması
| model: | telekomünikasyon kuleleri için engel aydınlatması |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
15 km Tip B 15W Uçak Engel Işığı Yanıp Sönüyor
| model: | 15 km Tip B 15W Uçak Engel Işığı Yanıp Sönüyor |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
12V 24AH Pil Taşınabilir 40W Yüksek Yoğunluklu Uçak Engel Işığı
| tip: | Yüksek Yoğunluklu Uçak İkaz Lambası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
Güneş Enerjisi Orta Yoğunluklu Tip B Kırmızı Havacılık Engel Işığı
| İsteğe Bağlı İşlev: | GPS senkronizasyonu |
|---|---|
| Kurulum boyutu: | ¢ 145mm × M11 (3 adet) |
| Güneş paneli ömrü: | > 30 yıl |
Maksimum Yük 5KW SUS304 Kabuk Engelleme Işık Kontrol Cihazı
| Kabuk malzemesi: | SUS304 |
|---|---|
| yıldırımdan korunma sınıfı: | Imax (8/20) 40KA |
| AZAMİ YÜK: | 5KW |
15km 16.5V Kırmızı 2000cd Orta Yoğunlukta Engel Işığı
| kip: | Orta Yoğunluklu Engel Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
Yüksek Yoğunluklu Çok Yönlü Havacılık Engel Işıkları
| Ürün adı: | Yüksek Yoğunluklu Çok Yönlü Havacılık Engel Işıkları |
|---|---|
| FAA standardı: | L-856 |
| Işık şiddeti: | 2000cd ~ 100000cd (±% 25) |
2000cd Orta Yoğunluklu 20FPM Güneş Havacılık Kulesi Işık FAA
| model: | L856 Güneş Havacılık Kule Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
Anti Çarpışma FAA DC12V DC48V Bina için LED Havacılık Işık
| Üretim: | Çarpışma Önleyici Led Uçak Engelleme Işığı |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B |
| Çalışma gerilimi: | DC12-48V |

