Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
FAA Flaş Sabit Ayarlı 32.5CD Solar Led Kule Engelleme Işığı
| model numarası: | 32.5CD Solar Led Kule Engelleme Işığı |
|---|---|
| Çalışma modu: | Flaş ve sabit |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
Düşük Yoğunluklu 2W 3.3AH Güneş Enerjisi Engelleme Işığı 300LUX
| model: | 5km Düşük Yoğunluklu Kırmızı 2W 5.5V Uçak Engel Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
Sürekli Yanan 200cd LED Engel Işığı
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
|---|---|
| Işık şiddeti: | ≥200cd |
| Çalışma modu: | Sürekli yanma |
Kuleler için 3W IP67 Suya Dayanıklı Çift Engel Işıkları 32.5cd
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Kuleler için IP67 Suya Dayanıklı Çift Engelleme Işıkları |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Kuleler için 3W AC120V ICAO Kırmızı Yanıp Sönen Havacılık LED Işık
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Kuleler için ICAO AC120V Kırmızı Yanıp Sönen Düşük Yoğunluklu Havacılık LED Işık |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Kule Engelleme Işığı için Düşük Yoğunluklu IP68 3W Havacılık Işığı
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Çalışma gerilimi: | AC 85V ~ 264V |
Darbe Direnci ile Çift LED B Tipi Uçak Engelleme Işığı
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Düşük yoğunluklu tip B |
| Çalışma gerilimi: | DC 12 V / 24 V / 48 V |
Kule için 2000cd Tip A 40W Beyaz Uçak Engel Işığı
| FAA standardı: | L-865 |
|---|---|
| tip: | GS-MI / F |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Kırmızı Sabit AC220V 60Hz 32cd Kule Havacılık Işığı Düşük Yoğunluklu LED
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Uçak İkaz Lambaları |
| Çalışma gerilimi: | AC 220V veya AC110V |
ICAO Düşük Yoğunluklu 3W Havacılık Kulesi Sinyal Işığı 10cd
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| ad: | Havaalanı ikaz ışıkları |
| Çalışma gerilimi: | AC 85V ~ 264V |

