Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
3W Çift Kafalı 32.5cd Havacılık Engel Lambası
| Dikey sapma: | 10 ° |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Işık şiddeti: | Tip B ≥32.5cd Tip A ≥10cd |
AC220V 20000cd Uçak Engel Lambaları Kuleler İçin Yüksek Yoğunluklu
| FAA standardı: | L-864/865 |
|---|---|
| tip: | Kulede Orta Yoğunluklu 40W Parlak Beyaz Yanıp Sönen Işıklar |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Baca için PC Lens 20000cd Uçak Engelleme Hafif Orta Yoğunluk
| FAA standardı: | L-864/865 |
|---|---|
| tip: | Kulede Orta Yoğunluklu 40W Parlak Beyaz Yanıp Sönen Işıklar |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
6.4V 6AH Pil 6W Güneş Enerjili Engel LED Navigasyon Işığına Yardımcı Olur
| tip: | Navigasyon Işığına LED Yardımcıları |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | A Sınıfı yüksek verimli güneş paneli |
Sabit Yanan 15W 200cd LED Engel Işığı
| sınıflandırmak: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Sabit Yanan 15W 200cd LED Engel Işığı |
| Güç kaynağı: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
200cd 7.4V 10AH Güneş Enerjili Engel Işığı Lityum Demir SGS
| tip: | Lityum Demir Pil Dahili Engelli Güneş Enerjisi Işıkları |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | A Sınıfı yüksek verimli güneş paneli |
Orta Yoğunlukta Yanıp Sönen DC12V / 24V Uçak Engel Işığı
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| tip: | Orta Yoğunlukta Yanıp Sönen DC12V / 24V Uçak Engel Işığı |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Yanıp Sönen 40 Kez / Dakika 60W Yüksek Yoğunluklu Uçak Engel Işığı
| FAA standardı: | L-867 |
|---|---|
| tip: | Yüksek Yoğunluklu Uçak İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Çift Kırmızı 50Lux 32cd Uçak İkaz Lambası 3W
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Düşük Yoğunluklu 32cd Çift Kırmızı Uçak Engel Işığı |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Yüksek Katlı Bina İçin 3W Düşük Yoğunluklu Havacılık Uyarı Işıkları 32.5cd
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Uçak İkaz Lambaları |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |

