Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
3W 32CD LED Telekom kulesi düşük yoğunluklu havacılık işaret ışığı
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| Tip: | FAA L810 Uçak İkaz Işıkları |
| Çalışma gerilimi: | DC 12V/24V/48V |
32.5cd Yanıp Sönen Düşük yoğunluklu FAA L810 Uçak İkaz Lambaları
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | 32.5cd Yanıp Sönen Düşük yoğunluklu FAA L810 Uçak İkaz Lambaları |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Düşük Yoğunluklu Havacılık Işık Kontrolörü
| Güç Anma Kaynağı: | AC120V (±% 10) |
|---|---|
| Güç Anma Frekansı: | 50HZ — 60HZ |
| Güç tüketimi: | 5W |
10NM Güneş Enerjili Navigasyon Deniz Işıkları
| Ürün adı: | 10NM Güneş Enerjili Navigasyon Deniz Işıkları |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
1-6nm Solar Boat 12V14AH Deniz Seyrüsefer Feneri 300LUX
| Güneş paneli hizmet ömrü: | > 30 yıl |
|---|---|
| Yatay Çıkış: | 360 ° |
| Dikey sapma: | > 8 ° |
IALA 12-20NM Güneş Enerjili Navigasyon Feneri Deniz Şamandırası
| tip: | 10NM 20NM Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
1.5m 2.5m 3m 5m Helipad Rüzgar Tutu
| Opsiyonel Besleme Voltajı: | DC12V, AC120V, AC220V |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Ortam nemi: | ≤95% |
304 paslanmaz çelik rüzgar gülü / rüzgar yönü işaretçisi / rüzgar konisi
| Çap: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükseklik: | Özelleştirilmiş |
| Direk Malzemesi: | SUS 304 paslanmaz çelik |
600mm Yansıma Katsayısı Uçak İkaz Küresi
| model: | 600mm Yansıma Katsayısı Uçak İkaz Küresi |
|---|---|
| Toplam büyüklük: | 600 mm × 741,5 mm × 600 mm |
| Kurulum boyutu: | 35mm ~ 150m tele uyarlayın ㎡ |

