Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
Yüksek binalar için yüksek kaliteli kırmızı sabit ışık IP 67 düşük yoğunluklu engel ışıkları
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Uçak İkaz Lambaları |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Kuleler Orta Yoğunluk için Kırmızı Flaş 2000cd ICAO Güneş Havacılık Işığı
| Güç tüketimi: | ≤20W |
|---|---|
| model: | FAA L864 / L865 Güneş Enerjili Tip B 15km Uçak Uyarı Işıkları |
| Pil ömrü: | 2 yıl |
2000cd ~ 200000cd Yüksek Yoğunluklu Tip A Beyaz Güneş Havacılık Işığı
| tip: | 2000cd ~ 200000cd Yüksek Yoğunluklu Tip A Beyaz Güneş Havacılık Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
15km 28W 2000cd Tip B Orta Yoğunluklu Havacılık Işığı
| model: | 2000cd Tip B Orta Yoğunluklu Havacılık Işığı |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
Kırmızı Flaş 12V 24AH 20W Orta Yoğunluklu Havacılık Işık Solar ICAO
| Güç tüketimi: | ≤20W |
|---|---|
| model: | FAA L864 / L865 Güneş Enerjili Tip B 15km Uçak Uyarı Işıkları |
| Pil ömrü: | 2 yıl |
2000cd Orta Yoğunluklu 20W 15km Kule İçin Havacılık Lambası
| model: | 2000cd Orta Yoğunluklu 20W 15km Kule İçin Havacılık Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
5km Çift 8V 4W Güneş Enerjili Kule Havacılık Işıkları
| kip: | Güneş Enerjili Kule Havacılık Işıkları |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
FAA L810 Güneş Paneli 8V 4W Binalar İçin Çift Havacılık Işıkları
| kip: | FAA L810 Güneş Paneli 8V 4W Binalar İçin Havacılık Işıkları |
|---|---|
| Işık Kaynağı Ömrü: | > 100000hours |
| Işık kaynağı: | LED |
100000cd 12V 24AH Pil Yüksek Yoğunluklu Engel Uyarı Işığı
| tip: | 100000cd 12V 24AH Pil Yüksek Yoğunluklu Engel Uyarı Işığı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
| Akü Kapasitesi: | 12V24AH |
FAA L864 / L865 Güneş Enerjili Tip B 15km Uçak Uyarı Işıkları
| Güç tüketimi: | ≤20W |
|---|---|
| model: | FAA L864 / L865 Güneş Enerjili Tip B 15km Uçak Uyarı Işıkları |
| Pil ömrü: | 2 yıl |

