Tüm ürünler
-
Havacılık Engel Işığı
-
Güneş Enerjili Mania Lambası
-
Uçak Engel Işığı
-
Helikopter Pisti İniş Işıkları
-
Deniz Fener Işığı
-
Güneş Enerjili Hareket Işıkları
-
Güneş Trafik Uyarı Işığı
-
Havaalanı Taksiyolu Işıkları
-
Engel Işık Kontrolörü
-
Uçak İkaz Lambaları
-
Helikopter Pedi Işıkları
-
Güneş Enerjili Navigasyon Işıkları
-
LouisKaliteli havacılık lambaları uygun fiyata, insanlar ürünlerinizi beğenir. -
JohnSadece profesyonelliğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
anahtar kelimeler [ aviation obstruction light ] eşleşme 119 Ürünler.
FAA L-865 Tip A 40W Kule Havacılık İkaz Lambası
| FAA standardı: | L-865 |
|---|---|
| tip: | FAA L-865 Tip A 40W Kule Havacılık İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Çift Renkli Dia 255mm 2000cd Havacılık Engel Işığı
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| tip: | Çift Renkli 2000cd Havacılık İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
FAA L-867 Yüksek Yoğunluklu Havacılık İkaz Lambası
| FAA standardı: | L-867 |
|---|---|
| tip: | FAA L-867 Yüksek Yoğunluklu Havacılık İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Düşük Yoğunluklu IEC 32CD Güneş Enerjili Havacılık Engelleme Işığı 300LUX
| model numarası: | Kırmızı Düşük Yoğunluklu Güneş Enerjili Havacılık İkaz Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
Kule için GS-LI / D Çift AC110V 220V Havacılık Engelleme Işığı
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | Kule İçin Havacılık İkaz Lambası |
| Çalışma gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24V / 48V |
Kırmızı Düşük Yoğunluklu Güneş Enerjili Havacılık İkaz Lambası
| model numarası: | Kırmızı Düşük Yoğunluklu Güneş Enerjili Havacılık İkaz Lambası |
|---|---|
| Işık Kaynağı Hizmet Ömrü: | > 100000 saat |
| Güç kaynağı: | Mono kristal silikon güneş paneli |
FAA L-864 Orta Yoğunlukta Havacılık İkaz Lambası
| FAA standardı: | L-864 |
|---|---|
| tip: | FAA L-864 Orta Yoğunlukta Havacılık İkaz Lambası |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
Orta Yoğunluklu 20000CD Havacılık Engel Işığı 40W
| FAA standardı: | L-864/865 |
|---|---|
| ad: | Orta Yoğunluklu Tip A Uçak Fener Işığı |
| Güç gerilimi: | AC 110V / 220V, DC 12V / 24 / 48V |
ICAO Kırmızı Sabit Işık IP68 Havacılık Engelleme Işığı Düşük Yoğunluk
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Çalışma gerilimi: | AC 85V ~ 264V |
Fotoselli Yapı 32cd LED Havacılık Engelleme Işıklarını Yansıtın
| FAA Sınıflandırması: | L-810 |
|---|---|
| tip: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Çalışma gerilimi: | AC 220V |

